O NAS

Marka Silverin istnieje na rynku od 2016 roku. Nasza oferta to nietuzinkowe bransoletki, oryginalne naszyjniki, srebrne celebrytki, kolczyki oraz pierscionki w najbardziej pożądanych nowoczesnych fasonach.

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów - bransoletki z wysokiej jakości skóry, srebra i kryształów Swarovskiego. Oryginalne srebrne i pozłacane 18- sto karatowym złotem celebrytki , kolczyki i pierscionki.

Śledzimy trendy i kreujemy niepowtarzalne kolekcje biżuterii głównie we współpracy z polskimi producentami. Wyjątkowa oferta biżuterii modowej  inspirowanej najnowszymi światowymi trendami, nowoczesne wzornictwo i różnorodne materiały od srebra po skórę, kryształy Swarowskiego, kauczuk i kamienie szlachetne to nasza unikalna propozycja, która odróżnia nas od typowych sklepów jubilerskich.

Chcemy aby nasza biżuteria była dostępna dla każdej kobiety, która chce odświeżyć swój wizerunek lub po prostu poprawić sobie humor kupując wyjątkowy drobiazg. Już w najblizszej przyszłości planujemy również poszerzyć ofertę o bizuterię dla mężczyzn a także dla naszych małych pociech.